Detaje te tjera zbulohen nga ngjarja e rende ne Lushnje

Detaje te tjera zbulohen nga ngjarja e rende ne Lushnje

884
SHPËRNDAJE

Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë në Lushnjë pasditen e sotme, ku për pasojë humbën jetë dy persona, babë e bir, si dhe mbetën të lënduar 7 të tjerë, ku mes tyre edhe deputeti i PS-së, Bujar Çela.

Mesohet se kamioni ka qenë i pajisur me vinç dhe ka hasur në telat e korrentit. Për pasojë ka shpërthyer bombola e oksigjenit.

S'KA KOMENTE