Dalin pamjet e autorit qe grabiti exchange , hyri me pistoletë...

Dalin pamjet e autorit qe grabiti exchange , hyri me pistoletë në dorë dhe me maske anti covid

256
SHPËRNDAJE

Pamjet që shihni tregojnë grabitjen e pikës së këmbimit valutor në zonën e Astirit, ku një person i maskuar dhe i armatosur vjedh një shumë të madhe parash.Autori hyn ne derën e Exchange me shpejtësi brenda ku ishin dy punonjëse, dhe pasi i kërcënon ato dhe shtyn njërën prej tyre, merr disa para dhe i fsheh në trup.

Ai i kontrollon sirtarët për të tjera para, ndërsa një prej vajzave ulet përtokë e tmerruar. Pasi merr paratë, autori, që është veshur me kostum të zi dhe në fytyrë mban një maskë anti-covidi, largohet me shpejtësi nga vendngjarja.

S'KA KOMENTE