Aksident ne Fier, perplasen dy makina

Aksident ne Fier, perplasen dy makina

1830
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne qytetin e Fierit. Aksidenti ka ndodhur ne unazen lindore e qytetit te Fierit. Dy automjete , nje Wolksvagen Passat dhe nje Chrysler jane perplasur me njeri tjetri duke sjelle deme materiale . Fatmiresisht drejtuesit e dy mjeteve jane lwnduar lehte dhe jane derguar ne spitalin Fier

S'KA KOMENTE