Aksident në Fier, makina përmbyset në mes të rrugës, plagoset shoferi

Aksident në Fier, makina përmbyset në mes të rrugës, plagoset shoferi

2141
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur rreth ores 15:00 ne by- passin e Fierit, ne afersi te spitalit Memorial. Nje automjet tip” Mazda” eshte permbysur ne mes te autostrades nderkohe qe drejtuesi i mjetit dhe djali i tij kane marre lendime te lehta ne trup dhe jane ne gjendje te mire shendetesore. Ne vendngjarje kane shkuar menjehere policia rrugore dhe grupi hetimor per te percaktuar shkaqet e ketij aksidenti.

S'KA KOMENTE