ARTIKUJT E FUNDIT

Balla inspekton rikonstruksionin e Qendrës Shëndetësore në Ruzhdie: I shërben mbi...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste të qarkut Fier Taulant Balla së bashku me kryetaren e Bashkisë Patos Rajmonda...

Një 50-vjeçar kërcënon se do të hidhet nga tarraca e katit...

Një 50-vjeçar ka hipur ne tarracën e një pallati 5-katesh në lagjen ‘8 Nëntori’ dhe kërcënon se do të hidhet nga lartësia....

Maturantët protestë te Ministria e Arsimit për provimin me zgjedhje: Përsëritje...

Teksa dje ishte dhe provimi i fundit i Maturës Shtetërore, lënda me zgjedhje, maturantët janë hedhur sot në protestë. Një grup nxënësish...

Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të...

DVP Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale.

Krimi në Greqi/ Kuzhinieri dhunoi gruan para se ta vriste me...

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Koukaki të Greqisë, ku burri vrau me thikë gruan.Mediat...

Qarkullonte me shpejtësi 190 km/h, policia ndalon shoferin në bypass-in e...

Siguria Rrugore në fundjavë. Live nga Bypass i Fierit. Makina inteligjente dhe radari automatik po vijojnë...

Rama në “France 24”, fajëson BE-në për mos-çeljen e negociatave

Kryeministri, Edi Rama ka dhënë një intervistë për televizionin francez “France 24” ku ka folur për samitin e mbajtur një ditë më...

Balla: Rikonstruksioni i rruges ne Bylis/Banorët ti kthejnë shtëpitë e tyre...

Rikonstruktohet rruga që lidh autostradën me Parkun Arkeologjik të Bylisit. Balla: Bylisi, një prej gurëve të çmuar të arkeologjisë shqiptare. Banorët ti...