Apolonia U-19 kalon turin ne Champions ,fiton ne Fier ndaj Astanes

Apolonia U-19 ka arritur një kualifikim historik përballë Astanës U-19, me fitoren 3-1 në stadiumin “Loni Papuçiu”, me sfidën e parë që...

Arrestohen 5 shqiptarë ne Greqi,trafikantët kultivonin dhe shpërndanin “bar” në qytet

Policia e Selanikut arrestoi 5 persona (nga Shqipëria) të cilët janë anëtarë të një grupi aktiv në kultivimin dhe trafikimin e kanabisit.
[td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”themeforest” twitter=”envato” youtube=”Envato” open_in_new_window=”y”]

RECENT COMMENTS

    LATEST REVIEWS

    Apolonia U-19 kalon turin ne Champions ,fiton ne Fier ndaj Astanes

    Apolonia U-19 ka arritur një kualifikim historik përballë Astanës U-19, me fitoren 3-1 në stadiumin “Loni Papuçiu”, me sfidën e parë që...