Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas...

DVP Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale.

Krimi në Greqi/ Kuzhinieri dhunoi gruan para se ta vriste me thikë

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Koukaki të Greqisë, ku burri vrau me thikë gruan.Mediat...

Qarkullonte me shpejtësi 190 km/h, policia ndalon shoferin në bypass-in e Fierit

Siguria Rrugore në fundjavë. Live nga Bypass i Fierit. Makina inteligjente dhe radari automatik po vijojnë...

Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas...

DVP Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale.

Krimi në Greqi/ Kuzhinieri dhunoi gruan para se ta vriste me thikë

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Koukaki të Greqisë, ku burri vrau me thikë gruan.Mediat...

Qarkullonte me shpejtësi 190 km/h, policia ndalon shoferin në bypass-in e Fierit

Siguria Rrugore në fundjavë. Live nga Bypass i Fierit. Makina inteligjente dhe radari automatik po vijojnë...

Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas...

DVP Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale.

Krimi në Greqi/ Kuzhinieri dhunoi gruan para se ta vriste me thikë

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Koukaki të Greqisë, ku burri vrau me thikë gruan.Mediat...

Qarkullonte me shpejtësi 190 km/h, policia ndalon shoferin në bypass-in e Fierit

Siguria Rrugore në fundjavë. Live nga Bypass i Fierit. Makina inteligjente dhe radari automatik po vijojnë...
[td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”themeforest” twitter=”envato” youtube=”Envato” open_in_new_window=”y” border_top=”no_border_top”]

MOST POPULAR

Maturantët protestë te Ministria e Arsimit për provimin me zgjedhje: Përsëritje...

Teksa dje ishte dhe provimi i fundit i Maturës Shtetërore, lënda me zgjedhje, maturantët janë hedhur sot në protestë. Një grup nxënësish...

LATEST REVIEWS

Maturantët protestë te Ministria e Arsimit për provimin me zgjedhje: Përsëritje...

Teksa dje ishte dhe provimi i fundit i Maturës Shtetërore, lënda me zgjedhje, maturantët janë hedhur sot në protestë. Një grup nxënësish...

Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të...

DVP Fier/ Vihet në pranga 1 drejtues automjeti, procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale.