U fut për t’u larë në lum mbytet 11 vjecari

U fut për t’u larë në lum mbytet 11 vjecari

467
SHPËRNDAJE

Gjendet i mbytur një 11-vjeçar nga Librazhdi. Mësohet se i mituri ishte futur për t’u larë larë në lumin Rrapun. Fatkeqësisht 11-vjeçari është gjetur pa jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Librazhd/Informacion paraprak

Rreth orës 16:15, në fshatin Tokëz, shtetasi A. A., rreth 11 vjeç, banues në Librazhd,
dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në lumin Rrapun.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen nga lumi, të trupit të pajetë të këtij shtetasi.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE