Te shtëna me armë zjarri në Vlorë

Te shtëna me armë zjarri në Vlorë

669
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një lokali, nuk dihet nëse ka persona të lënduar.Policia ne vendngjarje

Policia e Vlorës jep të dhëna zyrtare për të shtënat me armë mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar.

“Më datë 09.03.2021, rreth orës 18:56, pranë shkolles ’24 Maji’, Vlorë, pas një konflikti të çastit, dyshohet se është qëlluar një herë në ajër me armë zjarri.
Nga verifikimet e deritanishme të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.
Shërbimet e Policisë po krehin zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit që ka qëlluar me armë zjarri në ajër.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”.

S'KA KOMENTE