ARTIKUJT E FUNDIT

Nëse shihni këto 3 ndryshime në gojë, atëherë me siguri jeni prekur nga Covid-19

Trupi juaj mund t’ju tregojë shumë për shëndetin, veçanërisht për koronavirusin, i cili mund të prekë pjesë të ndryshme të trupit Covid mund të shfaqë disa simptoma dhe së...

Injektoi ujë biologjik në vend të vaksinës, Rama i përgjigjet teorive konspirative

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në seancën plenare të ditës sotme, iu përgjigj aludimeve të qarkualluara gjerësisht në rrjete sociale, por edhe në media nga disa analistë, se ai injektoi...

Rama: Negociatë jo e lehtë ,me “Pfizer”kemi siguruar 500 mije doza

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zbuluar detaje nga marrëveshja e qeverisë me Pfizer që miratohet sot në Kuvend. Rama thotë se negociata ishte jo e lehtë, teksa thekson...

Qeveria u premtoi rritjen e pagave, zhgënjehen mësuesit

Rreth 36 mijë punonjës të arsimit në fillim të muajit që vjen do të kenë më shumë para në llogaritë e tyre, por jo aq sa iu është premtuar. Ka qenë sindikata...

Beccheti kërkesë Holandës për sekuestrimin e aksioneve shqiptare në kompanitë SHELL dhe ENI

Pas mbylljes së televizionit "Agon Channel", Francesco Beccheti vijon betejën për të marrë dëmshpërblimin prej 110 milion eurosh nga shteti shqiptar. Gazeta holandeze, FD publikuar një artikull pikërisht për...

Kryetarja e LSI prezanton listen e deputeteve ne Tirane ,vete do te kandidoje ne...

LSI ka menduar të mos e presë PD-në sa i përket prezantimit të listës për deputetë në qarkun e Tiranës, duke publikuar ekipin me të cilin do të garojë në zgjedhjet e...