DON'T MISS

Tenton vetevrasjen 32 vjecari nga Fieri

Nje 32 vjecar nga Fier ka bere tentative vrasje! Ngjarja ka ndodhur ne 16 Janar 2018 dhe me pas eshte derguar nga familjaret ne...

Ben Blushi është tërhequr nga drejtimi i LIBRA

Ben Blushi është tërhequr nga drejtimi i LIBRA-s. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Blushi ka sqaruar arsyet e këtij vendimi, ndërsa shprehet se...
W3Schools
[td_block_social_counter facebook=”themeforest” twitter=”envato” youtube=”Envato” custom_title=”STAY CONNECTED” border_top=”no_border_top”]

LATEST REVIEWS

Tenton vetevrasjen 32 vjecari nga Fieri

Nje 32 vjecar nga Fier ka bere tentative vrasje! Ngjarja ka ndodhur ne 16 Janar 2018 dhe me pas eshte derguar nga familjaret ne...