Ra në kontakt me energjinë, humb jetën 52-vjeçarja

Ra në kontakt me energjinë, humb jetën 52-vjeçarja

584
SHPËRNDAJE

Një 52-vjeçare ka humbur jetën në Tiranë, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ndodhi afër një qendre tregtare në dalje të Tiranës.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 13.09.2023, në afërsi të një qendre tregtare shtetasja L. M., 52 vjeçe, në tarracën e banesës së saj, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka ndërruar jetë. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE