Mallakaster:Nuk i qendruan policise per te ndaluar ,procedohen 2 te rinjte qe...

Mallakaster:Nuk i qendruan policise per te ndaluar ,procedohen 2 te rinjte qe udhetonin me motor

1931
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit A. L., 19 vjeç dhe E. Q., 20 vjeç, banues në Ballsh, pasi duke qarkulluar me një motomjet, nuk i janë bindur udhrit të punonjësit të Policisë, për të ndaluar.Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE