Fier-Makina e policise perplaset me nje makine, plagosen 3 efektivët

Fier-Makina e policise perplaset me nje makine, plagosen 3 efektivët

536
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 16:50, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në fshatin Frakull e Madhe, automjeti tip “Land Rover” me drejtues shtetasin S. B. është përplasur me automjetin e Policisë tip “Skoda”, me drejtues punonjësin e Policisë H. K.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar punonjësit e Policisë H. K., E. Gj. dhe G. S., të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

S'KA KOMENTE