Dyshime për përfshirje në kultivimin e kanabisit, urdhër arresti për zv. drejtorin...

Dyshime për përfshirje në kultivimin e kanabisit, urdhër arresti për zv. drejtorin e Policisë së Shkodrës

232
SHPËRNDAJE

Zëvendës drejtori Hajri Kushe është pezulluar nga detyra, pasi dyshohet se është përfshirë në kultivimin e kanabisit në Velipojë.Ndërsa theksohet se edhe disa punonjës janë vënë nën akuzën për shpërdorim detyre.Ndërkohë prej disa ditësh policia ka nisur kontrolle me dronë me qëllim identifikimin dhe asgjësimin e lëndëve narkotike.

S'KA KOMENTE