Disa termete jane rregjistruar ne vendin tone ne 24 oret e fundit

Disa termete jane rregjistruar ne vendin tone ne 24 oret e fundit

252
SHPËRNDAJE

Vendi jonë është përfshirë nga një seri tërmetesh me epiqendër në zonën e Klosit.

Nga ora 20:30 e mbrëmjes së djeshme deri në orën 06:36 të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 7 tërmete.

Tërmetet kanë qenë të lehtë duke filluar nga 2 deri në 3.5 richter.

Lëkundjet janë ndjerë në Dibër dhe në Tiranë, por nga iformacionet e marra , nuk kanë shkaktuar dëme.

S'KA KOMENTE