Aksident ne By Passin Fier, 2 te plagosur

Aksident ne By Passin Fier, 2 te plagosur

1531
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në Bypassin e Fierit. Mësohet se një automjet “Mercedez Benz” dhe një “Reno” janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e përplasjes raportohet edhe për të lënduar. Të plagosurit janë dërguar në spital ku edhe kanë marrë ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE