Zjarr ne nje hotel ne Divjake, humb jeten 60 vjecari ne nje...

Zjarr ne nje hotel ne Divjake, humb jeten 60 vjecari ne nje dhome hoteli ne pronesi te tij

94
SHPËRNDAJE

Divjakë/Informacion paraprak

Rreth orës 10:30, në Divjakë, është gjetur i pajetë shtetasi Ll. M., 60 vjeç, në një nga dhomat e hotelit në pronësi të tij.

Nga veprimet paraprake dyshohet se gjatë natës aksidentalisht është shkaktuar zjarr në dhomën ku qëndronte 60-vjeçari, i cili për pasojë është asfiksuar dhe më pas është djegur.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë Lushnjë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE