Zjarr në një banesë në Patos, humb jetën një person

Zjarr në një banesë në Patos, humb jetën një person

460
SHPËRNDAJE

Zjarr në një banesë në Patos, humb jetën një person. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Verbas, teksa forcat zjarrfikëse dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes.

S'KA KOMENTE