Zjarr në banesë humb jetën foshnja 6 muajshe

Zjarr në banesë humb jetën foshnja 6 muajshe

250
SHPËRNDAJE

Policia ka dhënë detaje se si ndodhi ngjarja e rëndë në Tiranë, ku një foshnjë humbi jetën si pasojë e rënies së zjarrit. Ngjarja ndodhi sot në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Gani Domi”. 

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht banesa e shtetases me inicialet J. L.

Si pasojë ka ndërruar jetë një foshnje 6 muajshe, ndërsa shtetasja J. L., ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE