Zjarr i përmasave të mëdha në Mirditë, rrezikohen banesat

Zjarr i përmasave të mëdha në Mirditë, rrezikohen banesat

102
SHPËRNDAJE

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në zonen e Bukmirsë në Mirditë. Zjarri është në parmasa të mëdha ku rrezikohen banesa dhe shume vreshta rrushi

S'KA KOMENTE