Zhduket vajza 15-vjeçare, familjarët ngrenë alarmin në polici

Zhduket vajza 15-vjeçare, familjarët ngrenë alarmin në polici

474
SHPËRNDAJE

Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim një vajzë të mitur e cila prej disa ditësh është zhdukur nga banesa e saj.

Familjarët e vajzës 15-vjeçare kanë ngritur alarmin në polici e cila ka angazhuar strukturat e saj për të gjetur adoleshenten.

Njoftimi i policisë Tiranë:
Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasja A. Z., 42 vjeçe, banuese në lagjen “1 Maji”, Vlorë, se është larguar nga banesa, vajza e saj, 15 vjeçe dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE