Zhduket 63 vjecari ne Fier, familjaret denoncojne ne polici

Zhduket 63 vjecari ne Fier, familjaret denoncojne ne polici

2393
SHPËRNDAJE

Në datën 29.06.2022, në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasi M. L., 64 vjeç, banues në Fier, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, kunati i tij, shtetasi G. A., 63 vjeç, banues në Mbyet, Fier. Po punohet për gjetjen e 63-vjeçarit.Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE