Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Greqi: Autori dhe shqiptari u...

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Greqi: Autori dhe shqiptari u konfliktuan në të njëjtin lokal pak ditë para ngjarjes tragjike

65
SHPËRNDAJE

Vrasja brutale vazhdon të tronditë Mykonosin. 33-vjeçari Thanasis Nazos vrau 34-vjeçarin shqiptar Julian Kosova pas një debati që patën në një lokal në ishull.  Mykonos Live TV publikoi pamjet vetëm disa ditë para vrasjes brutale, ku shfaqeshin dy burrat në të njëjtin lokal, duke dëshmuar se ata “njiheshin” me njëri-tjetrin dhe se nata e krimit nuk ishte hera e parë që ata kishin pasur debate.
Sipas dërguesit anonim të videos, autori dhe viktima ishin përleshur vazhdimisht në të njëjtin lokal. I njëjti burim raporton se të dy personat kishin mosmarrëveshje financiare pasi biznesmeni  i kishte borxh shqiptarit shumën prej 3 mijë eurosh.

S'KA KOMENTE