Zbardhen 2 prej emrave nga 7 të arrestuarit per inceneratoret

Zbardhen 2 prej emrave nga 7 të arrestuarit per inceneratoret

504
SHPËRNDAJE

Zbardhen identitetet e personave të arrestuar sot nga Policia, pas urdhrit të SPAK në lidhje me çështjen e inceneratorëve. 

Mesohet se bëhet fjalë për shtetasit; Loran Dusha, administratori i inceneratorit të Fierit dhe Etleva Kondi. Kjo e fundit thuhet se është marrë me procedurat e inceneratorit të Fierit.

S'KA KOMENTE