Vritet në atentat vajza e frymëzuesit të Putinit, ai shkon në vendin...

Vritet në atentat vajza e frymëzuesit të Putinit, ai shkon në vendin e ngjarjes dhe vë duart në kokë

405
SHPËRNDAJE

Vajza e politologut rus Aleksandër Dugin, Darya u vra sonte në periferi të Moskës pas një shpërthimi që ndodhi në makinën e saj. 30-vjeçarja ishte duke lëvizur në autostradë kur një bombë shpërtheu në makinën që ajo drejtonte duke bërë që të humbiste jetën menjëherë.

Ajo kishte hyrë në politikë kohët e fundit, por më shumë njihet si vajza e politogologut të famshëm të Putinit që ka frymëzuar dhe mbështetur të gjitha lëvizjet politike të Presidentit të Rusisë

S'KA KOMENTE