Vrau vëllanë dhe kunatën pas sherrit për pronën, arrestohet pas disa orësh...

Vrau vëllanë dhe kunatën pas sherrit për pronën, arrestohet pas disa orësh autori

338
SHPËRNDAJE
Arsen Muskurti

Arrestohet pas disa orësh autori i vrasjes së dyfishtë në Tiranë. Arsen Muskurti vrau me pistoletë vëllanë dhe kunatën e tij, Dritan dhe Nora Muskurtin pas sherreve për pronësinë. Mësohet se autori u arrestua në ‘Rrugën 5 Maj’.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Islam Alla”, në afërsi të Rrugës së Kavajës. Dy vëllezërit kanë qenë ortakë në agjencinë turistike, por më pas ishin ndarë. 

Mes shumë konfliktesh, viktima kishte kërkuar mbrojtje në polici pas sherreve me vëllanë

S'KA KOMENTE