Vrau nusen e djalit dhe vari veten ne peme, ky eshte autori...

Vrau nusen e djalit dhe vari veten ne peme, ky eshte autori i krimit ne Roskovec

2939
SHPËRNDAJE

Vrau nusen e djalit dhe vari veten ne peme, ky eshte autori i krimit ne Roskovec .61 vjeçari Xhevahir Hoxha vrau bashkëjetuesen e djalit të tij, 30 vjeçaren Merushe Hazizi. Krimi i rende ne familje ndodhi ne banesen e tyre ne Vidhisht te Roskovecit ne mesditen e kesaj te marte.Mesohet se 61 vjecari Xhevair Hoxhaj e kishte paralajmeruar kete vrasje dhe me pare .

S'KA KOMENTE