Vrau me thikë nënën, kapet 30-vjeçari në Fier

Vrau me thikë nënën, kapet 30-vjeçari në Fier

835
SHPËRNDAJE

Kapet 30-vjeçari në Fier që masakroi me thikë nënën e tij.

Fier/Informacion shtesë

Kapet dhe shoqërohet në Komisariatin e Policisë Fier, 30-vjeçari që plagosi nënën e tij me thikë.

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për plagosjen me thikë të shtetases D. Ç., falë reagimit të menjëhershëm dhe në kohë të shërbimeve të Policisë, u bë kapja e shtetasit K. Ç., i cili u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme.

Po kryhen veprimet hetimore, për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE