Vrasja ne Fier,dyshohet se autor i ketij krimi ka qenë një person...

Vrasja ne Fier,dyshohet se autor i ketij krimi ka qenë një person i vetëm

4885
SHPËRNDAJE

  Te tjera detaje jane zbuluar rreth vrasjes në Fier, ku roja i një serë perimesh u gjet i pajetë me disa plagë të shkaktuara nga goditja e thikës. 

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Mbrostar Ura, ku u vrarë mbeti Petraq Gjika. Mesohet se grupi hetimor po merr objekte dhe prova nga vendi i ngjarjes që mund të çojnë tek autori i saj. Ekspertë të drejtorisë së policisë Fier po krehin të gjithë zonën. 

Paraprakisht dyshohet se ka qene një person i vetëm ai që ka kryer vrasjen dhe është larguar në këmbë nga vendi i ngjarjes

S'KA KOMENTE