Vjen në jetë fëmija i parë i vitit 2023

Vjen në jetë fëmija i parë i vitit 2023

150
SHPËRNDAJE

Bebja e parë për 2023 është vajzë! Ajo quhet Promisa dhe është shëndosh e mirë. Ajo lindi në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, me të trokitur ora 12:00.

Një minutë pas ndërrimit të viteve erdhi në jetë edhe një djalë i shëndetshëm, bebi i parë që lindi në maternitetin “Koço Gliozheni”.

Një urim pati nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

“Mirë se erdhët Promisa dhe Orjol 
Është vajzë fëmija i parë i vitit 2023, që lindi shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, me të trokitur ora 12:00.
 Një minutë pas ndërrimit të viteve erdhi në jetë edhe një djalë i shëndetshëm, bebi i parë që lindi në maternitetin “Koço Gliozheni”♥️
Jetë të gjatë e paçi këmbën e mbarë ”, shkruan ministrja Manastirliu në Facebook.

S'KA KOMENTE