Vidhet dyqani me rroba ne Fier, policia ne kerkim te autoreve

Vidhet dyqani me rroba ne Fier, policia ne kerkim te autoreve

4466
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e autorëve pasi në datën 09.07.2022, persona të paidentifikuar kanë vjedhur rroba dhe atlete në dyqanin në pronësi të shtetasit M. Gj.

Po nga këto struktura po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit pasi gjatë orëve të para të mëngjesit të datës 10.07.2022, shtetasi Y. S njofton se në dyqanin e tij i kanë marë disa sende, me vlerë totale rreth 50 mijë lekë.

Materialet do i kalojnë Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE