VIDEO/ Shqiptari i arratisur nga burgu gjendet i groposur në një fushë...

VIDEO/ Shqiptari i arratisur nga burgu gjendet i groposur në një fushë në Greqi, detajet tronditëse

9827
SHPËRNDAJE

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në një fushë bujqësore në rrugën rurale Thivon-Mourikiou të hënën në mëngjes. Sipas asaj që shkruajnë mediat, dyshohet se viktima është shqiptar. Kjo pasi me trupin e pajetë janë gjetur edhe disa dokumente, të cilat i përkasin një shqiptari megjithatë ende nuk është bërë publik emri i viktimës.

Ai rezulton me precedentë të mëparshëm penalë. Megjithatë, mediat shkruajnë se do të vijojnë ekzaminimet për të zbuluar nëse trupi i pajetë është me të vërtetë i shqiptarit, apo jo.

Media greke, Protothema, shkruan se skeleti i trupit të  pajetë u gjet në një distancë prej 8 metrash nga rruga. Dyshohet se personi në fjalë është vrarë dhe më pas varrosur me shpresën se nuk do të gjendet kurrë.

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në një fushë bujqësore në rrugën rurale Thivon-Mourikiou të hënën në mëngjes. Sipas asaj që shkruajnë mediat, dyshohet se viktima është shqiptar. Kjo pasi me trupin e pajetë janë gjetur edhe disa dokumente, të cilat i përkasin një shqiptari megjithatë ende nuk është bërë publik emri i viktimës.

Ai rezulton me precedentë të mëparshëm penalë. Megjithatë, mediat shkruajnë se do të vijojnë ekzaminimet për të zbuluar nëse trupi i pajetë është me të vërtetë i shqiptarit, apo jo.

Media greke, Protothema, shkruan se skeleti i trupit të  pajetë u gjet në një distancë prej 8 metrash nga rruga. Dyshohet se personi në fjalë është vrarë dhe më pas varrosur me shpresën se nuk do të gjendet kurrë.

S'KA KOMENTE