Vellai vret vellane dhe kunaten per pronen

Vellai vret vellane dhe kunaten per pronen

1903
SHPËRNDAJE

zbardhen detaje të tjera në lidhje me vrasjen e dyfishtë që ndodhi sot në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku vëllai vrau me armë vëllain dhe kunatën e tij. Viktimat janë bashkëshorte me njeri-tjetrin me mbiemër Muskurti me origjinë nga Dibra dhe janë vrare brenda prones qe menaxhonin.

Ngjarja ndodhi në rrugën Islam Alla. Mësohet se krimi ndodhi brenda një agjencie turistike, ku trupat e pajetë ndodhen ende në skenën e krimit. 

Fill pas krimit te rende autori i ngjarjes eshte larguar nga vendi i ngjarjes.

S'KA KOMENTE