Vajza ne Fier denoncon ne Polici zhdukjen e nenes se saj

Vajza ne Fier denoncon ne Polici zhdukjen e nenes se saj

2751
SHPËRNDAJE

Më datë 24.08.2022, në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasja M. A., 41 vjeçe, banuese në Drizë, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, nëna e saj, shtetasja D. A., 72 vjeçe. Po punohet për gjetjen e 72-vjeçares.

S'KA KOMENTE