U zhduk në lumin Seman 1 muaj më parë, rinisin kërkimet për...

U zhduk në lumin Seman 1 muaj më parë, rinisin kërkimet për 26-vjeçarin Mateo Lika! Ende mister fati i tij

1735
SHPËRNDAJE

Kane rifilluar serish kerkimet per gjetjen e automjetit tip “ Golf” qe dyshohet se ra ne ujrat e lumit Seman pas perplasjes me parmaket e hekurt te ures se Mbrostarit ne Fier.
Pas kerkimeve disa ditore rreth nje muaj me pare nuk ka asnje shenje te automjetit por as nuk dihet dhe fati i 26- vjecarit Mateo Lika . Diten e sotme polumbaret e Reneas kane filluar serish kerkimet pergjate gjithe rrjedhes se lumit.

S'KA KOMENTE