U vra me plumb në kokë pas sherrit për një vajzë në...

U vra me plumb në kokë pas sherrit për një vajzë në Greqi, zbulohet identiteti i shqiptarit

3331
SHPËRNDAJE

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e shqiptarit në Greqi. Mësoher se viktimë ka mbetur 34-vjeçari Visar Dakrama nga Vlora.

Ngjarja ndodhur pasi i riu shqiptar ishte përleshur me të riun grek, ku shkak i konfliktit ishte një vajzë.

Pas përleshjes 33-vjeçari grek ka shkuar në shtëpi, ka marrë një pushkë dhe është kthyer në lokal ku ka qëlluar dhe vrarë me plumb në kokë shqiptarin.

S'KA KOMENTE