U rrezua nga “zetori” humb jeten 62 vjecari

U rrezua nga “zetori” humb jeten 62 vjecari

1148
SHPËRNDAJE

Mbrëmjen e djeshme, në fshatin Hysgjokaj, Lushnjë, shtetasi J. Xh., 62 vjeç, duke punuar tokën me mjet bujqësor (zetor), është rrëzuar aksidentalisht, dhe e ka zënë poshtë mjeti bujqësor (zetor). Për pasojë 62-vjeçari ka humbur jetën. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë për vlerësim.

S'KA KOMENTE