U kap me nje sasi droge, arrestohet 27 vjecari nga Fieri

U kap me nje sasi droge, arrestohet 27 vjecari nga Fieri

2032
SHPËRNDAJE

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin I. C., 27 vjeç, banues në Patos, pasi gjatë kontrollit personal dhe gjatë kontrollit të banesës, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një sasi me lëndë narkotike cannabis sativa e ndarë në doza gati për shitje.

S'KA KOMENTE