U dhunua nga burri, gruaja tenton t’i jap fund jetës duke pirë...

U dhunua nga burri, gruaja tenton t’i jap fund jetës duke pirë helm, arrestohet 45-vjeçari

804
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një grua ka tentuar ti jap fund jetës, pas dhunës që i kishte ushtruar bashkëshorti.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit B. M., 43 vjeç, banues në Dibër.

Ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij dhe si pasojë kjo e fundit ka tentuar vetëvrasjen duke konsumuar lëndë helmuese.

“Ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij, vihet në pranga 43-vjeçari.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit B. M., 43 vjeç, banues në Dibër.

Ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij dhe si pasojë kjo e fundit ka tentuar vetëvrasjen duke konsumuar lëndë helmuese. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme” njofton policia.

S'KA KOMENTE