U arrestua ne FIER,i penduari i drejtesise ,Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO

U arrestua ne FIER,i penduari i drejtesise ,Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO

165
SHPËRNDAJE

I penduari i drejtësisë Nuredin Dumani u shoqërua në Gjykatën e Posaçme për të dëshmuar në procesin ndaj Alin Nocit,Klevis Alles Besian Xhixhes e Enver Dives, të cilët akuzohen për vrasjen e vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia si edhe të Dorian Shkozës dhe Anxhelo Avdisë.

Seanca po zhvillohet me dyer te mbyllura

S'KA KOMENTE