Trafik droge dhe pa dokumenta,dënohet me burg në Angli 33-vjeçari shqiptar,

Trafik droge dhe pa dokumenta,dënohet me burg në Angli 33-vjeçari shqiptar,

427
SHPËRNDAJE
Kulli

Një 33-vjeçar shqiptar është dënuar me 1 vit burg në Britani, pasi u kap me drogë, si dhe pa dokumentacione të rregullta.

Astrit Kullsi, u deklarua fajtor për trafikim kanabis, pasi iu gjej një sasi e madhe lënde narkotike, me vlerë rreth 28,000 £.

Kullsi gjithashtu u deklarua fajtor edhe për mbajtjen e armëve të forta.

S'KA KOMENTE