Tentohet te vidhet kisha ne Divjake, policia ne kerkim te autoreve

Tentohet te vidhet kisha ne Divjake, policia ne kerkim te autoreve

76
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve pasi gjatë natës, kanë tentuar të vjedhin arkën e kishës së fshatit Xengë, Divjakë.

S'KA KOMENTE