Të shtëna me armë zjarri,raportohet për një të vrare

Të shtëna me armë zjarri,raportohet për një të vrare

1496
SHPËRNDAJE

Te shtëna me armë zjarri në Shkodër, raportohet për një të vrare .Mesohet se një person ka mbetur i vdekur brenda një lokali në zonën e njohur si “Rruga e Gjerë”.Mësohet se policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e vrasjes apo identiteti i viktimës.

S'KA KOMENTE