Sulmet e qeverisë ndaj SPAK, reagon Arben Kraja

Sulmet e qeverisë ndaj SPAK, reagon Arben Kraja

105
SHPËRNDAJE

Kraja : Të gjithë prokuroret janë të ndergjegjshem qe meren me hetime shume te rendesishme me personazhe te krimit por dhe te administrate. Jemi koshient që do ketë presione trysni
Kemi bërë një mbledhje ku i kam thënë prokurorëve vahzdoni detyren shikoni dosjet

S'KA KOMENTE