SPAK operacion antidrogë në Fier, kontrolle për laborator kokaine, disa të arrestuar

SPAK operacion antidrogë në Fier, kontrolle për laborator kokaine, disa të arrestuar

783
SHPËRNDAJE

Pas tri muajsh hetime dhe përgjime nga DEA dhe SPAK,, këtë të enjte është kryer një aksion antidrogë në Fratar të Fierit.

Mesohet  gjithashtu po kryhen kontrolle të dyshuar për laborator kokaine.

Sakaq bëhet me dije se në kuadër të këtij operacioni, disa persona janë arrestuar.

S'KA KOMENTE