Shqiptari vret 52-vjeçarin në Itali

Shqiptari vret 52-vjeçarin në Itali

2794
SHPËRNDAJE

Policia italiane ka vënë në pranga një 47-vjeçar shqiptar.

Bëhet me dije se 47-vjeçari ka vrarë një 52-vjeçar duke e goditur atë me thikë në qafë dhe në disa pjesë të tjera të trupit. Vrasja bëhet me dije se ka ndodhur në zonë  e quajtur via Borghesiana, në Itali.

Ngjarja e rëndë bëhet me dije se ka ndodhur nga xhelozia pasi 47-vjeçari dyshohet për lidhje intime mes gruas së tij dhe viktimës.

S'KA KOMENTE