Shpërthim eksplozivi në katin e pare te një hoteli ne Sarande

Shpërthim eksplozivi në katin e pare te një hoteli ne Sarande

343
SHPËRNDAJE

Më datë 24.04.2022, rreth orës 21:45, në lagjen nr.1, Sarandë, në katin e parë të një hotelit, në pronësi të shtetasit N. Y., ka shpërthyer një sasi lënde, e dyshuar eksplozive, ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE