Shpërthen në flakë paneli elektrik i një pallati , përfundojnë në spital...

Shpërthen në flakë paneli elektrik i një pallati , përfundojnë në spital një grua dhe një i mitur

155
SHPËRNDAJE

Mëngjesin e sotëm rreth orën 07:50, në Rrugën e Elbasanit, në një pallat ka marrë flakë paneli elektrik i pallatit.

Si pasojë kanë pasur probleme me frymëmarrjen një shtetase dhe një i mitur, të cilët kanë marrë ndihmën njekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE