Sherr ne qender te Fierit, policia shoqeron nje person

Sherr ne qender te Fierit, policia shoqeron nje person

2515
SHPËRNDAJE

Nje sherr per motive banale ka ndodhur kete mbremje ne qender te qytetit te Fierit duke shkaktuar panik tek kalimtaret duke alarmuar policine per te nderhyre ne kohe dhe per te arrestuar autorin.
Sipas bhrimeve te policise nje kalimtar ka hedhur fjale ofenduese ndaj nje personi tjeter qe ishte i shoqeruar nga nje femer dhe kjo ka bere te plasi sherri qe ka degjeneruar ne goditjen me mjet metalik ndaj personit qe ofendoi.

Personi qe eshte goditur ka marre lendime ne dore dhe eshte derguar ne spital jashte rrezikut per jeten .policia ka shoqeruar autorin.

Nga kqyrja e vendgjatjes policia ka gjetur nje cekan, nje kacavide dhe nje kapuc.  Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes e kane marre edhe objetet e gjetur aty.

S'KA KOMENTE